Купити та вибрати принтер для друку самоклеючих етикеток

Posted by Anna 03.07.2023 0 Comment(s)

Види принтерів етикеток

 

Залежно від вимог та бюджету, існує безліч різних моделей принтерів етикеток, включаючи настільні, портативні та промислові варіанти.

 

Мобильный принтер этикеток

Мобільний принтер етикеток

Настольный принтер этикеток

Настільний принтер етикеток

  ➜ початковий рівень   ➜ початковий рівень
  ▶ до 5 000 етикеток на добу   ▶ до 5 000 етикеток на добу
Коммерческий принтер этикеток

Комерційний принтер етикеток

Промышленный принтер этикеток

Промисловий принтер етикеток

  ➜ середній рівень   ➜ високий рівень
  ▶ до 20 000 етикеток на добу   ∞ цілодобово

 

 

Принтер етикеток - це пристрій, призначений для друку етикеток на спеціальному етикетковому папері або інших матеріалах. Він використовується у різних галузях, включаючи логістику, торгівлю, виробництво, аптеки, складське господарство тощо.

Принтери етикеток зазвичай мають спеціальні механізми подачі та друку етикеток. Вони можуть використовувати різні технології друку, такі як прямий термотрансферний друк або термодрук.

 

Переваги використання принтера етикеток включають:

 

  • Оптимізація процесу маркування: Принтери етикеток дозволяють швидко та легко створювати та друкувати етикетки з потрібною інформацією, такою як штрих-коди, текст, графіка тощо. Це допомагає автоматизувати та прискорити процеси маркування та ідентифікації товарів чи упаковок.
  • Поліпшення професійного вигляду: Принтери етикеток забезпечують високу якість друку, що дозволяє створювати естетично привабливі етикетки з чіткими елементами, що читаються.
  • Гнучкість та настроюваність: Принтери етикеток дозволяють настроювати формати та зміст етикеток відповідно до конкретних потреб та вимог бізнесу.
  • Зниження помилок: Друк етикеток за допомогою принтера дозволяє уникнути помилок, пов'язаних із ручним заповненням або неправильним нанесенням інформації.
  • Поліпшення керування запасами: Принтери етикеток можуть використовуватися для друку штрих-кодів та інших ідентифікаційних міток, що полегшує відстеження товарів, керування запасами та полегшує інвентаризацію.

 

 Принтер етикеток: метод друку

 

 

ТЕРМОДРУК

ТЕРМОТРАНСФЕРНИЙ ДРУК

Принтер этикеток термопечать Принтер этикеток термотрансферная печать

Термопринтери не оснащуються барвними стрічками, їхня робота заснована на прямому термодруку.

Тому такий тип маркування не підходитиме для довговічного збереження інформації — воно швидко вигорить, особливо через вплив сонячних променів. Але пристрої такого типу не вимагають великих витрат при обслуговуванні та доступніші за ціною.

Термотрансферні найбільше підходять для оформлення довговічних етикеток для великих підприємств.

Їхні головні переваги в тому, що надруковані дані можна легко прочитати навіть через 2 роки, і навіть у тому випадку, якщо етикетки були піддані впливу різних температур, хімічних складів. Для їх роботи застосовують різні риббони - барвники, що дозволяють зробити етикетки кольоровими. Таке обладнання виконує друк не лише на папері, а й на матеріалах із поліпропілену та поліефіру.

 

Напишіть нам, наші фахівці якісно проконсультують і підберуть для Вас принтер етикеток.