Про нас


Ми є постачальником електронного торгового обладнання для корпоративної мобільності для автоматизованої ідентифікації (AUTO ID) та збору мобільних даних (MDC).


Вже більше 10 років ми впроваджуємо електронне торгове обладнання для вирішення реальних бізнес-проблем у роздрібній торгівлі, оптовій, транспортній та логістиці, виробництві.


Величезну різноманітність торгівельного обладнання для автоматизації та збору даних, включаючи КПК, планшети, принтери, зчитувачі штрих-кодів і RFID: Zebra Technologies, Honeywell, Datalogic та багатьох інших. 


Наше завдання


«Ми трансформуємо бізнес за допомогою мобільності»


Мобільні працівники – це переважно комірники, вантажники, бухгалтери тощо. Надійні, прості та функціональні рішення від нас дозволяють їм виконувати свою роботу швидше та точніше, заощаджуючи час та гроші компанії.


Наше бачення


Персональні настільні комп’ютери та ноутбуки зайняли належне місце в кожному офісі. Але працівникам на полях, які працюють поза офісом, також потрібні комп’ютери, щоб ефективно виконувати свою роботу. Ці комп’ютери мобільні та портативні, і їм потрібне програмне забезпечення.


Деякі завдання дуже прості, як-от відстеження того, що надійшло і що вийшло зі складу.


Безсумнівно, що в майбутньому будь-який мобільний працівник матиме доступ до всіх необхідних корпоративних даних та ресурсів, необхідних для роботи. На запитання, що робити далі, куди йти, хто доступний, який документ я маю підписати, яка кількість товару, як це виглядає, чи все правильно в рахунку — відповідатиму відразу з дані у вас під рукою.


Для побудови цього майбутнього необхідно мати єдине корпоративне мобільне середовище (платформу), в якій буде брати участь весь персонал. Це складно, але є ряд істотних переваг, як-от:


  • зниження операційних витрат на рутинні дії співробітників, що виражаються в економії часу, паперу та палива (за рахунок надання людям точних даних, побудованих процесів, обчислювальної потужності);
  • зниження витрат на навчання нових співробітників і втрат від їх некомпетентних дій (за рахунок відображення стандартних процесів і вимог компанії в інтерфейсі корпоративного програмного забезпечення, в тому числі мобільного).


На шляху побудови такого середовища доводиться вирішувати цілу купу завдань, і більшість з них не технічні. Це саме та частина, яка найважливіша для бізнесу.


Подумайте:

  • які процеси слід автоматизувати і як?
  • як повинні змінитися дозволи співробітників в результаті покращення способу доступу співробітників до спільних даних?
  • наскільки простими повинні бути операції?
  • чи буде втрачена функціональність через простоту?
  • чи буде втрачена ефективність за функціональністю?


Мета полягає в тому, щоб допомогти та спростити рішення, усунути максимальні обмеження і, як наслідок, забезпечити найбільш повне та гнучке рішення.