Для інтеграції з «1С:Підприємство»

Для інтеграції з «1С:Підприємство»


Для прийняття, відвантаження або проведення інвентаризації товару, що містить штрих код, рекомендовано використовувати драйвер Mobile SMARTS  Програма для ТСД представляє повноцінний набір функціоналу з урахуванням операційних систем Android чи Windows.


Однією з найпростіших операцій є зчитування штрих коду. В результаті з'являється можливість завантаження облікової схеми в документ, що містить найменування товарів та кількість. За відсутності штрих-кодів у системі даних допускається прив'язка штрих-коду до наявних товарів безпосередньо в процесі сканування. Навіть якщо не заведено картку на продукт, вважати код реально, а також підв'язати до нової картки дещо пізніше. Простіше кажучи, невідомий код прив'язується до існуючих груп із бази.


Термінал збору даних дає можливість вирішити наступні завдання - налаштувати тип підключення, вивантажувати та завантажувати дані з пристрою, обмінюватися інформацією за допомогою сервера із залученням стільникового зв'язку або мережі Wi-fi, або через кабель та файли, проводити обмін документами, оновлювати довідкову інформацію та конфігурацію програм. , друкувати дані та забезпечити безпеку.

Продукти для автоматизації - порівняння варіантів ліцензій "Драйвер терміналу збору даних для 1С:Підприємства на основі Mobile SMARTS": Батч, Wi-Fi, ПРОФ


Показати:
Сортувати:

Mobile SMARTS Платформа Платформа для розробки мобільних облікових рішень під Android, Windows CE/M..

19 700.00 грн.

Якщо у вас виникли питання, щодо наших пропозицій - залиште свій телефон і найближчим часом з вами зв'яжеться кваліфікований консультант.