Модуль колективної роботи з документами до драйвера Wi-Fi Проф терміналу збору даних

Модуль колективної роботи


створений для можливості працювати з одним документом Mobile SMARTS кільком співробітникам з терміналом збору даних одночасно. Наприклад, підбирати одночасно одне загальне замовлення, проводити колективну інвентаризацію чи приймання кількома терміналами.

Як працює модуль колективної роботи


1. Завантаження з облікової системи до Mobile SMARTS документ для спільної обробки

 


2. У працівника складу є можливість бачити роботу колег. Всі перевірки за документом виконуються за даними спільної роботи, тому неможливо відсканувати товару більше, ніж потрібно.

 


3.  Далі результат роботи завантажується у вашу облікову систему, де видно загальну кількість і робота кожного співробітника складу окремо.

 


Робота з модулем - це вивантаження документів з 1С для колективної роботи та робота виконується одночасно з одним документом на кількох терміналах збору даних. Усі працюють із одним документом, бачать на ТСД загальний прогрес та роботу колег.


Виконання операції "Підбір замовлення"


1. Включення модуля та вивантаження документа на ТСД
2. Вибір документа


 


3. Вибір товару
4. Завантаження документа в 1С - після завершення роботи з колективним документом, його можна завантажити в 1С, де видно результат кожного оператора окремо та загальну кількість.


Модуль включений до дистрибутиву драйвера та платформи, для повноцінного використання модуля необхідна окрема ліцензія, додаткова до ліцензії Mobile SMARTS або до драйвера ПРОФ, без ліцензії працює в демо-режимі.

Може працювати разом із модулем автоматичного завантаження/вивантаження документів у драйвері ПРОФ.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Модуль колективної роботи з документами до драйвера Wi-Fi Проф терміналу збору даних

  • Модель: MS-SERVER-DOCS
  • В наявності
  • 11 800.00 грн.

Мітки: Модуль колективної роботи з документами