Витратні матеріали для маркування

 Витратні матеріали для маркування


Етикетки та ріббони - це матеріал, який повинен бути завжди в наявності, для безперебійної роботи складу, магазину або на виробництві.


Етикетки використовуються для маркування товару та присвоєння їм штрих-кодів. Вони дозволяють зробити ці процеси в супермаркетах, на складах і оптових базах, на будь-якому виробництві та логістиці більш автоматизованими і швидкими.


Ріббон, Термоетикетка та Термотрансферна етикетка для принтера


Етикетка та риббон, використовуються для маркування товару: штрих-код, артикул, найменування, склад, виробник, дата та час, додаткова інформація про товар або будь-яка інша інформація, яка необхідна.


Наклейки для принтера – етикетка на клейовій основі із термопаперу або плівки. Ріббон – барвна стрічка, яка використовується для термотрансферного друку, відбувається за рахунок термоперенесення з риббону на етикетку.


Маркування товару застосовується у торгівлі, логістиці, виробництві. Друк штрих-коду на етикетках для принтера та для ваг – це дуже простий та доступний спосіб робити маркування швидко.


Термоетикетка, термотрансферна етикета та риббон ​​потрібна для принтера етикеток. Дане поєднання дозволить легко автоматизувати склад, що призведе до збільшення швидкості роботи персоналу з ведення обліку товару, відвантаження і складання замовлень.