Повернення та обмін товару


Шановні Клієнти!


Нам дуже шкода, що виникла потреба повернути придбаний у нас товар. Ми зробимо все, щоб процедура повернення була максимально простою і зручною.


ТЕРМІН ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Товар, куплений через інтернет-магазин cleverence.in.ua, можна повернути впродовж 14-ти календарних днів з моменту його отримання у відділенні перевізника згідно із Законом України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 №1023 - XII.


Якщо Ви ще не отримали товар - Ви можете відмовитися від замовленого товару, повідомивши про це. Для цього Вам необхідно написати лист про скасування на [email protected]. Тема листа: «Скасування замовлення», в листі обов'язково вкажіть номер замовлення. Або зв'яжіться за телефоном: +38 098 437-80-06 з оператором інтернет-магазину і скасуйте Ваше замовлення.


ОБОВ'ЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ

Наявність документу, що підтверджує факт купівлі й оплати (видаткову накладну, яку Ви отримали разом з посилкою)

Повернений товар має мати товарний вигляд (мати ярлики, бирки, пакування зі штрих-кодом, не має слідів використання і тому подібне).


Для здійснення повернення необхідно виконати такі дії:

1. Обережно УПАКУВАТИ ТОВАР в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, необхідно повертати також в комплекті).

2. Зверніться у відділ продажу за номером телефону +38 098 437-80-06 для уточнення куди відправляти товар.

3. Зверніться в найближче відділення "Нова Пошта" і відправте товар нам. Повернення коштів здійснюється впродовж 14-ти робочих днів з моменту прибуття товару на склад компанії.


На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в деяких випадках:

- Товар був у вживанні;

- Збіг термін для повернення.


Важливо!

Плата за зворотну пересилку товару здійснюється покупцем. Ми не зможемо прийняти вашу посилку, якщо вона буде відправлена "накладеним платежем" або з "пересилкою коштом одержувача". Такі посилки будуть повернені відправнику.

При поверненні товару належної якості, вартість доставки Новою Поштою оплачується покупцем.


ТЕРМІН ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ

Грошові кошти будуть Вам повернені впродовж 14-ти робочих днів з моменту отримання нами товару на нашому складі і підтвердження його відповідності вимогам для повернення.

Зверніть увагу! Ваш банк може утримувати комісію за прийом грошових коштів на Вашу карту.


З повагою,

Інтернет-магазин Клеверенс-Україна!