Драйвер ПРОФ Wi-Fi терміналу збору даних для «1С:Підприємства» на основі Mobile SMARTS

Драйвер ПРОФ Wi-Fi терміналу збору даних для «1С:Підприємства» на основі Mobile SMARTS


Драйвер ПРОФ - це програма, яка забезпечує повне функціонування складу. Максимальне спрощення роботи за допомогою програмного забезпечення Клеверенс, швидка автоматизація та оптимізація робочого місця та бізнес процесів з обліку товару. Драйвер MS-1C-WIFI-DRIVER-PRO підключає ТСД до «1С:Підприємства», що перетворює його на інструмент автоматизації процесів.

Драйвер ПРОФ MS-1C-WIFI-DRIVER-PRO має більш широкий функціонал на відміну від Батч та Wi-Fi. У цьому драйвері представлений дуже зручний варіант роботи - це робота повністю онлайн, отримання онлайн-довідників, підтримка типів ціна. Mobile SMARTS має дуже зручний та простий інтерфейс.

Драйвер ПРОФ Wi-Fi для ТСД на основі Mobile SMARTS працює на Windows CE, Mobile Embedded, Android.

Є можливість отримання тестової ліцензії у повному режимі без обмежень.

Купити безстрокову ліцензію можна на нашому сайті. Відвантаження здійснюється в електронному вигляді протягом години після формування замовлення. Купуйте вже готове програмне забезпечення для терміналів збору даних.


Докладніше про функції:

______________________________________________________________________________________________________________Вбудована інтеграція з низкою провідних бухгалтерських систем, включаючи Axapta та SAP. і дозволяє завантажувати довідники, таблиці та документи на мобільні пристрої та витягувати дані з цих систем за допомогою онлайн-запитів, а також завантажувати документи з мобільних пристроїв назад до облікової системи.

Можлива одночасна робота кількох операторів (мобільних пристроїв) над одним відправленням (документом). Кожен оператор, який працює над відправленням, бачитиме в режимі реального часу зміни, внесені колегами, які працюють з тим самим відправленням. Це особливо корисно під час роботи з великими відправленнями.

Має можливість працювати в режимі повного автономного режиму на портативних терміналах даних (PDT), де всі необхідні дані продукту завантажуються на пристрій, і пристрій працює автономно до повторної синхронізації.

Можливість підтримки повноцінного онлайн-зв'язку зі складом через Wi-Fi. Дозволяє пристрою (пристроям) отримувати дані про запаси, поточний баланс запасів і ціни; друкувати документи або створювати цінники; та створювати нові документи в обліковій системі за допомогою ручного терміналу.

Обмін TXT і Excel підтримується в спеціальних ліцензіях будь-якого рівня (перелік усіх ліцензій див. нижче). Для реалізації з обміном Excel підтримуються формати *.xls і *.xlsx. Для реалізації з обміном текстовими файлами обмежень немає.
Будь-яке сканування товару враховує його характеристики. Це може бути колір, розмір або щось інше. Робота з характеристиками дозволяє уникнути переоцінки. [пересортування = одночасний надлишок і дефіцит товарів одного найменування, але різних сортів]. Продукт може мати кілька характеристик. Якщо товари з різними характеристиками мають однакові штрих-коди, мобільний пристрій запропонує вибрати потрібну характеристику зі списку.


Якщо товар обліковується за серійним номером, то не потрібно сканувати спочатку штрих-код товару, а потім серійний номер. Ви можете сканувати лише штрих-код серійного номера. Продукт буде ідентифіковано за цим штрих-кодом; серійний номер буде записано.

Допомагає обліковувати товари в розрізі серій та термінів придатності. Серії та терміни придатності є розділом (аналізом) складського обліку. Вони можуть зазначатися при надходженні, відвантаженні товарів і в документах внутрішнього обороту.Технічна підтримка продукту

_____________________________________________________________________


Всі програми на сайті доступні для вільного завантаження. Ви можете у будь-який момент завантажити, встановити та перевірити працездатність програми.


Перейти до розділу техпідтримки


Послуги налаштування, впровадження та доопрацювання

_______________________________________________________________________________________________________________________________


У разі потреби в нестандартному впровадженні програмного продукту Клеверенс, установки або налаштування драйвера, звертайтеся до нас, і наші сертифіковані фахівці допоможуть у найкоротший термін.

  • Віддалене налаштування та підключення.
  • Встановлення на комп'ютер, встановлення на ТСД, підключення обробок, розвантаження номенклатури.
  • Доопрацювання функціоналу.
  • Інтеграція від 7 днів.

Замовити налаштування


Порівняння ліцензій Mobile SMARTS: Батч,Wi-Fi, ПРОФ

___________________________________________________________________________________________________________________________

Всі драйвера дозволяють використовувати ТСД з операційною системою Windows або Android для інвентаризації, приймання та відвантаження штрихкодованого товару.


Порівняння ліцензій


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Драйвер ПРОФ Wi-Fi терміналу збору даних для «1С:Підприємства» на основі Mobile SMARTS

  • Модель: MS-1C-WIFI-DRIVER-PRO
  • В наявності
  • 14 500.00 грн.
⭳Дистрибутив

Мітки: Драйвер ПРОФ Wi-Fi