Mobile SMARTS: Магазин 15, Мегамаркет для інтеграції через TXT, CSV, Excel

Mobile SMARTS: Магазин 15,  Мегамаркет


Магазин 15 - це спеціалізоване програмне забезпечення, яке підтримує широкий спектр мобільних пристроїв із можливістю сканування штрих-кодів. Роздрібна торгівля 15 дозволяє автоматизувати робоче місце та процеси інвентаризації, отримання товарів, інвентаризацію в цехах або складських приміщенняхДокладніше про функції Mobile SMARTS: Магазин 15, Мегамаркет

______________________________________________________________________________________________________________________________________________Проста операція - сканування штрих-кодів із введенням кількості. Результат можна завантажити в будь-який документ основної ERP-системи, в якому є позиції та кількість.

Щоб переглянути детальну інформацію про товар, достатньо вибрати його зі списку або відсканувати штрих-код.

Друк з мобільного пристрою може бути затребуваний при виконанні таких операцій, як зміна інформації на ціннику, маркування товарів або друк пакувальних листів.


Можлива одночасна робота кількох операторів (мобільних пристроїв) над одним відправленням (документом). Кожен оператор, який працює над відправленням, бачитиме в режимі реального часу зміни, внесені колегами, які працюють з тим самим відправленням. Це особливо корисно під час роботи з великими відправленнями.

Магазин 15 має можливість працювати в автономному режимі на портативних терміналах даних (PDT), де всі необхідні дані продукту завантажуються на пристрій, і пристрій працює автономно до повторної синхронізації.

Можливість підтримки повноцінного онлайн-зв'язку зі складом через Wi-Fi. Дозволяє пристрою (пристроям) отримувати дані про запаси, поточний баланс запасів і ціни; друкувати документи або створювати цінники; та створювати нові документи в обліковій системі за допомогою ручного терміналу.


Будь-яке сканування товару враховує його характеристики. Це може бути колір, розмір або щось інше. Робота з характеристиками дозволяє уникнути переоцінки. [пересортування = одночасний надлишок і дефіцит товарів одного найменування, але різних сортів].

Продукт може мати кілька характеристик. Якщо товари з різними характеристиками мають однакові штрих-коди, мобільний пристрій запропонує вибрати потрібну характеристику зі списку.


Якщо товар обліковується за серійним номером, то не потрібно сканувати спочатку штрих-код товару, а потім серійний номер. Ви можете сканувати лише штрих-код серійного номера. Продукт буде ідентифіковано за цим штрих-кодом; серійний номер буде записано.
Вбудована інтеграція з низкою провідних бухгалтерських систем, включаючи Axapta та SAP. і дозволяє завантажувати довідники, таблиці та документи на мобільні пристрої та витягувати дані з цих систем за допомогою онлайн-запитів, а також завантажувати документи з мобільних пристроїв назад до облікової системи.
Технічна підтримка продукту

___________________________________________________________________________________________________

Всі програми на сайті доступні для вільного завантаження. Ви можете у будь-який момент завантажити, встановити та перевірити працездатність програми.

Перейти до розділу техпідтримкиПослуги налаштування, впровадження та доопрацювання

___________________________________________________________________________________________________


У разі потреби в нестандартному впровадженні програмного продукту Клеверенс, установки або налаштування драйвера, звертайтеся до нас, і наші сертифіковані фахівці допоможуть у найкоротший термін.


 • Віддалене налаштування та підключення.
 • Встановлення на комп'ютер, встановлення на ТСД, підключення обробок, розвантаження номенклатури.
 • Доопрацювання функціоналу.
 • Інтеграція від 10 днів


  Замовити налаштування  Порівняння варіантів ліцензій на основі Mobile SMARTS: Мінімум, Базовий, Розширений, Мегамаркет
  ___________________________________________________________________________________________________

  Всі драйвера дозволяють використовувати ТСД з операційною системою Windows або Android для інвентаризації, приймання та відвантаження штрихкодованого товару.

  Порівняння варіантів ліцензій


  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре

  Mobile SMARTS: Магазин 15, Мегамаркет для інтеграції через TXT, CSV, Excel

  • Модель: RTL15C-TXT
  • В наявності
  • 18 500.00 грн.
  ⤓Download Retail15

  Мітки: Магазин 15