Аксесуари для терміналу збору даних Блок питания Level VI AC/DC Power Supply (Brick). AC Input: 100-240V, 2.4A. DC Output: 12V, 4.16A, 50W. Requires: DC line cord and Country specific AC grounded Line Cord) PWR-BGA12V50W0WW
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Блок питания Level VI AC/DC Power Supply (Brick). AC Input: 100-240V, 2.4A. DC Output: 12V, 4.16A, 50W. Requires: DC line cord and Country specific AC grounded Line Cord)
  • Модель: PWR-BGA12V50W0WW
  • В наявності